Cozy CZ-01 riidekapp

0 out of 5

613.00664.00

Magamistoa peegliga kapp CZ-01 on pakkumine inimestele, kes otsivad praktilist ja elegantset mööblitükki. Kapp oli kujundatud nii, et see kasutaks ruumi kõige paremini ära, püüdes samal ajal säilitada maksimaalset funktsionaalsust ja ebatavalist stiili. Kapi keskmise ukse esikülgedel on kahekordne peegel. Suurt peeglit hindavad eriti need, kes ei kujuta ette magamistoast või garderoobist lahkumist ilma oma riietust aimamata.

Magamistoa peegliga kapis on palju praktilisi lahendusi, mis hõlbustavad riiete ja aksessuaaride korrastamist. Selle sisemus on loodud ruumi optimaalseks kasutamiseks. Siia saame hoiustada mitte ainult pikki õhtumantleid ja mantleid, vaid ka riideid, mida tavaliselt kuubikuteks voldime. Samal ajal pakuvad tugevad latid kapiesemete riputamiseks palju hoiuruumi.

Lisariiulid kapile, pühendatud mudelile CZ-01 kollektsioonist COZY. Nende paigaldamine mööbli sisemusse võimaldab teil hoiuruumi hõlpsalt muuta, kohandades seda vastavalt teie vajadustele. Tänu neile suurendate hõlpsasti aksessuaaride karpide või kokkupandud riiete hoiuruumi. Kui vajate rohkem ruumi väikeste esemete jaoks, on meie lisariiulid kapi CZ-01 jaoks just teile!

COZY CZ-01 ei ole mitte ainult hulk praktilisi lahendusi riiete hoiustamiseks, vaid ka huvitav disain, mis meie magamistoas kindlasti silma paistab. Kapi esiosad on õlitatud tamme varjus täisplaadist. Tagasihoidlik värv lisab interjöörile hubase, kuid elegantse iseloomu. Topeltpeegel suurendab ruumi, muutes ruumi suuremaks, kui see tegelikult on. Tervikut täiendavad väikesed käepidemed uste kallutamiseks, mis ei häiri esikülgede ühtlast viimistlust.

Pakume ka lisariiuleid, mis on pühendatud CZ-01-le. Neid saab paigaldada kapi sisse, saades nii ruumi väiksemate esemete hoiustamiseks. Toodet saab osta eraldi.

Kirjeldus

Materjal: lamineeritud puitlaastplaat

Värvus: õlitatud tamm

Kõrgus (cm): 216
Laius (cm): 220
Sügavus(cm): 60

* Tarne 4-8 nädalat

Lisainfo

Omadused

riidekapp, riiul

Tootekood: LRTCOZYCZ01 Kategooriad: , ,
Puhasta
Vaata ostukorvi