Gris GS-01 riidekapp LED valgustusega

0 out of 5

768.00

Magamistoas asuv riidekapp on element, mille rolli ei tasu maja ühe olulisema ruumi kujundamisel alahinnata. Koht, kus puhkame, peaks lisaks privaatsusele ja rahule pakkuma meile ka võimaluse oma asju lihtsalt hoiustada. See oli idee, mis meid GRIS kollektsiooni GS-01 garderoobi kujundamisel juhtis.

See on kombinatsioon omadustest, mida võid oodata ideaalselt magamistoa garderoobilt, st funktsionaalsusest ja silmailu pakkuvast disainist. See võimaldab hoida riideid, jalanõusid ja muid vajalikke esemeid. See säilitab elegantse ja klassikalise välimuse. Garderoob sobib hästi magamistoa sisekujundusega, rõhutades ruumi ainulaadset iseloomu.

Magamistoa garderoobis GS-01 on panipaik jagatud neljaks kambriks: kahes äärmises on mugavad riiulid, kahes keskmises aga vardad riiete riputamiseks. Igal neljal alkovil on eraldi uks. Selline paigutus muudab teie garderoobi, jalanõude ja muude vajalike aksessuaaride korraldamise lihtsamaks, muutes igapäevaste toimingute tegemise palju lihtsamaks.

GRIS kollektsiooni garderoobi iseloomustab kindel konstruktsioon ja hoolikas viimistlus. See on varustatud LED-valgustusega, mis suurendab lisaks selle funktsionaalseid ja visuaalseid väärtusi. Meie toode on iga magamistoa varustuse asendamatu element, tagades korra ja esteetika eluruumis.

Kirjeldus

Materjal: lamineeritud puitlaastplaat

Värvus: hall, must

Kõrgus (cm): 215
Laius (cm): 250
Sügavus(cm): 63

* Tarne 4-8 nädalat

Saadavus: Saadaval järeltellimisel Tootekood: LRTGRISGS01 Kategooriad: , ,
Vaata ostukorvi