Gris GS-04 kummut LED valgustusega

0 out of 5

243.00

Kummutid on juba aastaid olnud magamistoa varustuse üks põhielemente. Nende peamine ülesanne on pakkuda isiklike asjade hoidmiseks diskreetset kohta. Lisaks tavapärasele utilitaarsele funktsioonile on neil ka dekoratiivne roll. GRIS-i kollektsiooni GS-04 on suurepärane näide mõlema ülalmainitud funktsiooni sünteesist.

Meie disainitud kummutil on selgelt eraldatud panipaigad. Nende hulgas on kolm sahtlit ja riiuliga kapp, mis on peidetud ühe ukse taha. Selline paigutus tagab optimaalse hulga ruumi riiete hoidmiseks. Samuti võimaldab see koguda erineva suurusega asju.

Magamistoas asuv kummut on mööbliese, mis hõlbustab oluliselt igapäevast toimimist. See muudab korra hoidmise lihtsamaks. GS-04 on ka meie lõõgastusruumi ainulaadne kaunistus. Tänu tagasihoidlikele värvidele ja atmosfääri LED-valgustusele annab see interjöörile ainulaadse võlu.

GRIS-i kollektsiooni kuuluv kummut GS-04 on ideaalne lahendus teie magamistuppa. Lisaks traditsioonilisele riiete, voodipesu ja muude vajalike esemete hoidmise funktsioonile on see atmosfäärne dekoratiivne mööbliese, mis lisab magamistoa ruumile omanäolisuse. See ühendab funktsionaalsuse esteetikaga

Kirjeldus

Materjal: lamineeritud puitlaastplaat

Värvus: hall, must

Kõrgus (cm): 91
Laius (cm): 136
Sügavus(cm): 49

* Tarne 4-8 nädalat

Saadavus: Saadaval järeltellimisel Tootekood: LRTGRISGS04 Kategooriad: ,
Vaata ostukorvi