Harmony HR-02 riiul

0 out of 5

205.00

Kas otsite funktsionaalset ja stiilset riiulit teismelise tuppa? Meie noorteriiulid on ideaalne lahendus, mis ühendab praktilisuse esteetikaga, pakkudes mitte ainult hoiuruumi, vaid lisades interjöörile ka iseloomu. Kollektsiooni HARMONY noorteriiul kujundati teismeliste igapäevaseid vajadusi silmas pidades. Avarate riiulite ja suure sahtliga varustatud see annab palju ruumi erinevas suuruses esemete hoiustamiseks. Saate hoida raamatuid, mänge, elektroonikat, suveniire ja palju muud. Noortetoa riiul HR-02 hoiab kõike korrastatuna ja kergesti ligipääsetavana, muutes teie lapse igapäevaelu lihtsamaks.

Meie noorteriiulite kõrge kvaliteet on vastupidavuse ja vastupidavuse tagatis. Sõltumata raamatute, vidinate või muude esemete arvust on meie riiulid valmis igapäevase kasutuse väljakutsetele vastu tulema.

Valides meie noorteriiuli, ei investeeri te mitte ainult praktilisse lahendusse, vaid ka oma lapse toa korraldusse ja esteetikasse. Riiul muutub keskseks punktiks, mis mitte ainult ei hoia esemeid, vaid lisab interjöörile ka iseloomu ja stiili.

Kirjeldus

Materjal: lamineeritud puitlaastplaat

Värvus: kašmiir/trühvel

Kõrgus (cm): 159
Laius (cm): 89
Sügavus(cm): 40

* Tarne 4-8 nädalat

Saadavus: Saadaval järeltellimisel Tootekood: LRTHARMONYHR02 Kategooriad: ,
Vaata ostukorvi