Family madrats

Family madrats

0 out of 5

155.00326.00

Family – 7-tsooniline pakitud vedrusüsteemiga madrats. Vedrud jagavad madratsi 7 tsooni, millest igaühel on oma tugi teatud kehaosale. Vedrud töötavad üksteisest sõltumatult, nii et kaks üksteise kõrval magama jäävat inimest ei tunne ebamugavust teise inimese liigutuste tõttu. Madrats sobib ka erinevatele kehakaaluga inimestele.

Kõrgema standardiga madratsite seeriasse kuuluv madrats. Neil on hüpoallergiline kate, mis on eemaldatav. Selle seeria tooted vastavad kõikidele kvaliteedistandarditele, on valmistatud sertifitseeritud toodetest, ei deformeeru, tagavad paljude aastate kõrge kasutamise.

Antud madratsi puhul on võimalik valida kahe madratsi kattematerjali vahel, Premium Jersey ja Aloe Vera.

PREMIUM JERSEY – tepitud kate on valmistatud kõige kvaliteetsematest esmaklassilistest hüpoallergilistest materjalidest, tänu millele aitab see pikendada madratsi eluiga, tagades erakordse pehmuse, värskuse ning erakordse mugavuse ja rahulolu selle kasutamisega. Materjali struktuur, millest kate tehti, tagab madratsi piisava v ja korraliku õhuvoolu. Koostis: 100% polüester

Omadused: antiallergiline, õhuline, katsudes pehme, mustusele vastupidav, venitamiskindel, tagab hea ventilatsiooni, pestav 30 ° C juures

ALOE VERA – tepitud Aloe Vera kattel on antiallergilised ja antibakteriaalsed omadused. See on valmistatud spetsiaalsest kiust. Lisaks leotatakse seda aaloe lehtede ekstraktiga, mis toetab vereringet ja on naha suhtes õrn. Lisaks kaitseb see lesta liigse arengu eest. Ja tänu oma soojusomadustele laseb see õhku ideaalselt läbi. See sobib suurepäraselt päikeselisse interjööri, kuna sellel on omadused, mis neelavad UV-kiiri. Koostis: 100% polüester, millele on lisatud aaloe lehtede ekstrakti.

Omadused: antiallergiline, õhuline, katsudes pehme, mustusele vastupidav, venitamiskindel, tagab hea ventilatsiooni, pestav 30 ° C juures.

Hinnakirjas olev hind sisaldab katet Premium Jersey, lisatasu eest on võimalik valida madrats kattega Aloe Vera. Mõlemad madratsikatted nähtavad viimasel pildil. Kui soovite madratsit muu kattega kui Premium Jersey, siis sellest palun teada anda e-maili teel info@sistra.ee.

Kirjeldus

Madrats

Materjal: Eemaldatava kattega pakitud vedrusüsteemiga madrats.

Kõrgus (cm): ca 18
Laius (cm): 80; 90; 100; 120; 140; 160; 180; 200
Sügavus (cm): 200

* Tarne 4-6 nädalat

Lisainfo

Mõõtmed

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200

Tootekood: AJKFAM Kategooriad: , , ,
Puhasta
Vaata ostukorvi
lisati ostukorvi.
TELLIMA