Pasodoble madrats HILDING 160×200 cm

-11%

Pasodoble madrats HILDING 160×200 cm

0 out of 5

380.00

Pasodoble – mudel, mida soovitame suurematele inimestele või nendele, kes eelistavad veidi kõvemat magamispinda. Selle disain pakub tugevat tuge selgroole ja igale kehaosale. Madratsi ühele poolele on pandud kookoskiu kiht, mis suurendab kõvadust, säilitades samas elastsuse ja paindlikkuse. Teisel pool on kasutatud looduslikku agaavi kiudu – Sizal, mis stabiliseerib madratsi kõvadust.

Mõlemat kihti iseloomustab suurepärane hingavus, tänu millele hoiab madrats hügieeni. Otse katte alla mõlemale poolele on pandud Flexifoam vaht, tagades sellega täiendava paindlikkuse ja optimaalse pehmuse.

Pasodoble madrats on saanud meditsiinilise toote staatuse, mis toimib suurepäraselt posturaalsete defektide ennetamisel. Pasodoble on parandusomadustega madrats. See tagab tugeva toe ja stabiilse magamispinna sõltumata kehakaalust.

Velvet – kate on valmistatud Purotexi tehnoloogiaga, mis tagab loodusliku probiootikumi kasutamise kaudu tervisliku une. Probiootikumid võitlevad allergeenide vastu, mis põhjustavad allergiat tolmule ja astmale. Tänu sellele tagab kate puhta, värske ja tervisliku une keskkonna. Katet võib pesta kuni 60 ° C.

Tencel – looduslik, allergiavastane kate, mis on valmistatud kaasaegsetest viskooskiududest. Kate kontrollib madratsi niiskustaset ja neelab selle otse magava inimese nahalt. Tenceli kiud ei ärrita, nad takistavad loomulikult bakterite kasvu. Katet võib pesta kuni 60 ° C juures.

Kirjeldus

Madrats

Materjal: 7-tsooniline pakitud vedrusüsteemiga madrats. Ühel pool on kookoskiud, teisel pool Sizal kiud, mõlemalt poolt täidetud Flexifoam vahuga 3 cm.

Info: saadaval kahe erineva kattega (Velvet; Tencel).

Kõrgus (cm): ca 24 Velvet
Laius (cm): 160
Sügavus (cm): 200

* Tarne 4-8 nädalat

Sistra Mööblilaos Tartus ,pakendis olemas. (160x200cm) kateVelvet.

Vaata ostukorvi
lisati ostukorvi.
TELLIMA